Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

11.04.2017 16:44
Чернівецький відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»


    оголошує тендер на закупівлю канцелярських товарів для заходів (тренінги, семінари, конференції) та офісу на 2017 рік відповідно до умов конкурсної документації, що додається.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Іван Мунтян: Для бізнесу не існує кордонів

Прес-центр

Новини

01.11.2016 16:18

Іван Мунтян: Для бізнесу не існує кордонів |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Тристоронній українсько-румунсько-молдовський бізнес-форум, що має за мету пожвавити міжрегіональне і транскордонне співробітництво між представниками бізнес-спільноти трьох держав, розпочав свою роботу у Чернівцях сьогодні, 1 листопада. Захід відбувається з ініціативи торгово-промислових палат України, Румунії та Молдови за підтримки Чернівецької обласної ради та обласної державної адміністрації.

«Незважаючи на непросту ситуацію, в якій нині перебуває наша країна, питання взаємовигідного співробітництва з сусідніми державами залишаються для нас визначальними. Про це, зокрема, йшлося на спільному засіданні Чернівецької обласної та Сучавської повітової рад, яке відбулося у сусідній Сучаві 21 жовтня. Переконаний, що домовленості, досягнуті між нашими сторонами, знайдуть своє відображення в тому числі й у роботі нинішнього форуму. Адже для бізнесу не існує кордонів. Тож дозвольте побажати усім вам, шановні друзі, плідної роботи на благо наших країн та регіонів», – наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, вітаючи організаторів, учасників та поважних гостей міжнародної зустрічі.

Відтак учасники форуму обговорили можливі шляхи співпраці в рамках єврорегіонів «Дністер», «Верхній прут» та «Нижній Дунай», а також заслухали інформацію про практичні аспекти діяльності індустріальних парків та їх роль у соціально-економічному розвитку регіонів.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua