Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.04.2018 17:23
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора Чорторийського психоневрологічного будинку-інтернату

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Іван Мунтян: Для бізнесу не існує кордонів

Прес-центр

Новини

01.11.2016 16:18

Іван Мунтян: Для бізнесу не існує кордонів |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Тристоронній українсько-румунсько-молдовський бізнес-форум, що має за мету пожвавити міжрегіональне і транскордонне співробітництво між представниками бізнес-спільноти трьох держав, розпочав свою роботу у Чернівцях сьогодні, 1 листопада. Захід відбувається з ініціативи торгово-промислових палат України, Румунії та Молдови за підтримки Чернівецької обласної ради та обласної державної адміністрації.

«Незважаючи на непросту ситуацію, в якій нині перебуває наша країна, питання взаємовигідного співробітництва з сусідніми державами залишаються для нас визначальними. Про це, зокрема, йшлося на спільному засіданні Чернівецької обласної та Сучавської повітової рад, яке відбулося у сусідній Сучаві 21 жовтня. Переконаний, що домовленості, досягнуті між нашими сторонами, знайдуть своє відображення в тому числі й у роботі нинішнього форуму. Адже для бізнесу не існує кордонів. Тож дозвольте побажати усім вам, шановні друзі, плідної роботи на благо наших країн та регіонів», – наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, вітаючи організаторів, учасників та поважних гостей міжнародної зустрічі.

Відтак учасники форуму обговорили можливі шляхи співпраці в рамках єврорегіонів «Дністер», «Верхній прут» та «Нижній Дунай», а також заслухали інформацію про практичні аспекти діяльності індустріальних парків та їх роль у соціально-економічному розвитку регіонів.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua