Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.11.2019 10:30
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Життя територіальних громад >  Керівників районів та об’єднаних громад навчали готувати проекти для залучення в область зовнішніх ресурсів

Прес-центр

Новини

01.02.2016 16:22

Керівників районів та об’єднаних громад навчали готувати проекти для залучення в область зовнішніх ресурсів |  Життя територіальних громад

Тема новини: Назва теми

Питання підготовки грантових заявок та залучення зовнішніх ресурсів у Чернівецьку область розглядали сьогодні голови районних рад та райдержадміністрацій, а також голови об’єднаних громад на семінарі, який відбувся в обласній раді.

Мова йшла про можливості громад брати участь у різноманітних проектах, в тому числі транскордонних, з метою вирішення актуальних проблем краю та розширення взаємовигідного міжрегіонального співробітництва.

«Успішна реалізація транскордонних проектів наблизить Буковину до Євросоюзу», - зауважила начальник відділу регіонального розвитку та фінансового моніторингу обласної ради Тетяна Татарчук. Вона розповіла присутнім про європейські та американські організації та фонди, які відкриті до співробітництва з Україною, діючі сьогодні проекти та програми міжнародних організацій, фондів чи посольств іноземних держав, в рамках яких можуть бути реалізовані ідеї представників територіальних громад та неурядових організацій. Так, чимало з них відкриті до співробітництва у галузі охорони здоров’я, освіти, екології, соціального захисту, надання соціальних послуг, ефективне використання енергоресурсів. Окремі організації також пропонують конкурси проектів для забезпечення потреб біженців та переміщених осіб.

Керівники районів та об’єднаних громад отримали інформацію про основні кроки, необхідні для підготовки якісного проекту, вимоги до формулювання проблеми, на вирішення якої направлений проект, планування його ресурсів та формування бюджету.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua