Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Життя територіальних громад >  Актуальні питання формування територій громад обговорили в Магалі

Прес-центр

Новини

07.07.2015 15:29

Актуальні питання формування територій громад обговорили в Магалі |  Життя територіальних громад

Тема новини: Назва теми

       У селі Магала Новоселицького району відбулася сходка громадян, на якій були присутні близько 500 осіб. За повідомленням Новоселицької райради, із головними аспектами проекту перспективного плану формування територій громад  Чернівецької області ознайомив присутніх керуючий справами районної ради Іван Балацко.  За результатами обговорення учасники заходу  ухвалили рішення про затвердження перспективи створення Магальської об’єднаної територіальної громади із адміністративним центром у с. Магала та входження до неї населених пунктів Бояни,  Припруття Новоселицького району та  с. Остриця Герцаївського району. 

Також жителі села  затвердили розмір місцевих податків  цільового фонду та  обговорили  питання виділення земельної ділянки під будівництво заводу  для  переробки сміття. 

 

 

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua