Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Урочисті заходи >  Чернівецький прикордонний загін відзначив 70-річний ювілей

Прес-центр

Новини

12.08.2014 14:34

Чернівецький прикордонний загін відзначив 70-річний ювілей |  Урочисті заходи

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Михайло Гайничеру взяв участь в урочистостях з нагоди 70-ї річниці утворення Чернівецького прикордонного загону.  Він щиро привітав прикордонників та ветеранів прикордонної служби з цим визначним для нашого краю ювілеєм. Михайло Гайничеру зазначив, що прикордонники були першими, хто відповів на геополітичні виклики, які постали перед нашою державою, і сьогодні як один з найбільш підготовлених підрозділів гідно виконують свій обов’язок на східних кордонах України. «Безумовно, ми всі прагнемо миру, - зауважив голова обласної ради, - але сьогодні склалась така ситуація, що задля його досягнення ми повинні консолідувати свої зусилля та бути готовими до розвитку ситуації у різних напрямках». Михайло Гайничеру побажав прикордонникам успіхів, здоров’я та миру і вручив Почесні грамоти обласної ради службовцям та ветеранам прикордонної служби.

Чернівецьких прикордонників привітали керівники Державної прикордонної служби, колеги з інших регіонів України, міст Сучава та Ясси, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Рибак, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук. Чимало військовослужбовців, співробітників та ветеранів Чернівецького загону отримали нагороди та відзнаки, а самі прикордонники вручили пам’ятні ювілейні знаки керівникам області та міста.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua