Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Патріотична робота >  З повагою та вдячністю до ветеранів

Прес-центр

Новини

19.03.2010 15:12

З повагою та вдячністю до ветеранів |  Патріотична робота

Тема новини: Назва теми

2010 рік в Чернівецькій області оголошено роком ветеранів Другої світової війни.

Таке рішення, за пропозицією депутата Станіслава Козака,  прийняла 37-ма сесія обласної ради. Депутати крайового парламенту у рік 65-ї річниці Перемоги вирішили привернути особливу увагу до потреб та проблем ветеранів та запропонували обласній державній адміністрації розробити заходи щодо їх відзначення, вшанування та підтримки.

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua