Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжрегіональне співробітництво >  Голови Чернівецької та Одеської обласних рад підписали Меморандум про співпрацю

Прес-центр

Новини

23.02.2015 11:15

Голови Чернівецької та Одеської обласних рад підписали Меморандум про співпрацю  |  Міжрегіональне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Михайло Гайничеру взяв участь у робочій зустрічі з головою Одеської обласної ради Михайлом Шмушковичем та представниками Одеської облради, на якій обговорювались напрямки співпраці в рамках Стратегії ЄС для Дунайського регіону. Керівники представницької влади обох регіонів висловили взаємну зацікавленість  у розширенні міжрегіональної співпраці та використанні потенційних можливостей Дунайської стратегії. Йшлось про визначення пріоритетних напрямків співробітництва та підготовку і реалізацію спільних проектів. Обговорювались перспективи співробітництва у сфері охорони довкілля, енергозбереження, раціонального використання природних ресурсів та туристичного потенціалу. Голова Чернівецької обласної ради Михайло Гайничеру висловився за зміну маршруту потягу «Чернівці-Одеса» та забезпечення його руху через територію Молдови, що дозволить скоротити час перебування в дорозі, сприятиме збільшенню потоку туристів та відпочиваючих на території Одеської області та Буковини. Його одеський колега підтримав зазначену пропозицію та висловився за необхідність спільного лобіювання цього питання.  

Голови Чернівецької та Одеської обласних рад підписали Меморандум про співробітництво в рамках Стратегії Євросоюзу для Дунайського регіону, метою якого є створення сприятливих умов для зміцнення економічного, науково-технічного, інвестиційного, туристичного та культурного потенціалу українських регіонів шляхом координації їхніх дій в процесі реалізації Стратегії. Меморандум залишається відкритим до підписання головами Івано-Франківської та Закарпатської обласних рад, оскільки українська частина Дунайського регіону включає також і ці дві області.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua