Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Міжнародний валютний фонд запевнив Україну у підтримці всіма можливими способами.

Прес-центр

Новини

26.02.2022 18:26

Міжнародний валютний фонд запевнив Україну у підтримці всіма можливими способами. |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Міністерство фінансів України продовжує комунікацію з Міжнародним валютним фондом щодо інструментів підтримки України. Усі обговорення ведуться дистанційно за участю співробітників з Вашингтона.

Зокрема сторони вивчають варіанти подальшої фінансової підтримки, у тому числі в рамках існуючої програми співробітництва Stand-by на суму 2,2 млрд доларів США.

Окрім того, Уряд України запросив у МВФ додадкове екстрене фінансування. МВФ запевнив Україну у підтримці, співробітники Фонду продовжуватимуть тісно співпрацювати з Урядом України, щоб допомогти нашій державі всіма можливими способа.

Міжнародний валютний фонд також співпрацює з Групою Світового банку та іншими партнерами для посилення підтримки України.

Нагадаємо, що 23 лютого місія МВФ розпочала роботу в Україні в онлайн-форматі.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua