Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  На захист національних інтересів і територіальної цілісності України >  Буковинці приходять до терцентрів комлектації, щоб вступити до лав ЗСУ

Прес-центр

Новини

26.02.2022 14:38

Буковинці приходять до терцентрів комлектації, щоб вступити до лав ЗСУ |  На захист національних інтересів і територіальної цілісності України

Тема новини: Назва теми

Нам є що захищати! Буковинці приходять до терцентрів комплектування, щоб приєднатися до лав ЗСУ чи вступити до Територіальної оборони.

«Один з них тримає за руку сина. Інший прикріпив до наплічника черевичок доньки, як оберіг. Вони йдуть, щоб прогнати ворога з рідної землі», - повідомляють у Чернівецькому ОТЦК та СП.

Всіх охочих захистити Україну закликають звертатись до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (раніше військкомати).

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua