Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Медицина >  У Чернівецькій обласній клінічній лікарні надаватимуть допомогу пораненим захисникам України

Прес-центр

Новини

28.02.2022 15:57

У Чернівецькій обласній клінічній лікарні надаватимуть допомогу пораненим захисникам України |  Медицина

Тема новини: Назва теми

Буковина готова надавати допомогу пораненим Героям, що боронять Україну від російської агресії, повідомляють у Чернівецькій військовій адміністрації.

Так, у ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня" для пацієнтів із передової зарезервували більш як 200 ліжок у різних відділеннях, закупили медикаменти та перев’язочний матеріал. 28 лютого до закладу доправили першого пораненого – молодого десантника-буковинця, котрий брав участь у боях на Херсонщині.

«Боєць добре переніс транспортування, стан його стабільний, життю нічого не загрожує. Він має кульове поранення у голову. Зараз тривають необхідні обстеження, зокрема, маємо зробити пацієнту комп’ютерну томографію, його також огляне невролог. Надалі хворого чекає реабілітація», – пояснив медичний директор Чернівецької обласної клінічної лікарні Сергій Бродовський.

Доправити Героя до лікарні допомогла приватна компанія Express Ambulance, котра здійснює реанімаційні перевезення. Її власник Віктор Оманчуківський запевняє – готові забирати поранених і надалі, адже перед лицем ворога необхідно гуртуватися.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua