Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  COVID-19 >  Процес введення бустерної дози вакцини проти COVID - 19 на Буковині триває

Прес-центр

Новини

20.01.2022 13:37

Процес введення бустерної дози вакцини проти COVID - 19 на Буковині триває |  COVID-19

Тема новини: Назва теми

Процес введення бустерної дози вакцини проти COVID - 19 на Буковині триває. Сьогодні, 20 січня, працівники виконавчого апарату Чернівецької обласної ради скористались такою можливістю.

Як зазначають медики, вакцинація значно посилює імунну відповідь проти різних штамів коронавірусу, включаючи “Омікрон”. Окрім цього, наближає ефективність у попередженні госпіталізації до 90%.

Нагадаємо, усі жителі міста та області можуть звернутися до Центрів масової вакцинації та щепитись бустерною дозою вакцини. 

Перелік центрів шукайте за посиланням: https://vaccination.covid19.gov.ua/list

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua