Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  АНОНС >  21 січня о 17:00 відбудеться допрем’єрний показ документального авторського фільму “Свої: українці у Молдові” від Суспільне. Буковина

Прес-центр

Новини

19.01.2022 14:30

21 січня о 17:00 відбудеться допрем’єрний показ документального авторського фільму “Свої: українці у Молдові” від Суспільне. Буковина |  АНОНС

Тема новини: Назва теми

21 січня о 17:00 відбудеться допрем’єрний показ документального авторського фільму “Свої: українці у Молдові” від Суспільне. Буковина. 

Адреса: Резиденції молоді (вул. Головна, 41)

Як живуть етнічні українці в Молдові та чи зберігають національні традиції? У фокусі фільму - особисті історії та осередки збереження українського. 

Кінострічка - це експедиція до п’яти населених пунктів, де етнічні українці складають понад 85% від загального складу всього населення.

Для перегляду фільму потрібно попередньо зареєструватись за посиланням - https://forms.gle/NjXy1KxJ4ffE63mN9

Окрім цього, із собою потрібно мати сертифікат про вакцинацію/ довідку про одужання/ негативний ПЛР- чи експрес-тест.

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua