Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Повідомлення >  Тенденції на ринку праці Чернівецької області

Прес-центр

Новини

19.01.2022 14:30

Тенденції на ринку праці Чернівецької області |  Повідомлення

Тема новини: Назва теми

Тенденції на ринку праці Чернівецької області.

Станом на 1 січня 2022 року зменшилося навантаження на одне вільне робоче місце. Зокрема, порівняно з минулим роком, кількість безробітних зменшилась на 5 осіб. Окрім цього, станом на 1 січня 2022 року у базі Чернівецького обласного центру зайнятості налічувалось 775 вільних посад. 
 
За інформацією директорки обласного центру зайнятості Любові Кожолянко, впродовж січня – грудня 2021 року роботодавці області подали інформацію про наявність 9805 вакансій, середній розмір заробітної плати у яких склав 8558 гривень. Нині є 16 пропозицій роботи із зарплатнею від 15 000 до 27 000 гривень.

На таку зарплатню можуть претендувати водій автотранспортних засобів, слюсар з ремонту автотранспортних засобів, рихтувальник кузовів, слюсар з ремонту колісних засобів, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, майстер цеху, головний бухгалтер, механік, налагоджувальник технологічного устаткування тощо.

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua