Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Герої не вмирають! >  Представники обласної ради долучилися до вшанування пам'яті загиблого героя-кіборга

Прес-центр

Новини

20.01.2022 15:43

Представники обласної ради долучилися до вшанування пам'яті загиблого героя-кіборга |  Герої не вмирають!

Тема новини: Назва теми

Представники Чернівецької обласної ради долучилися до вшанування пам’яті загиблого героя-кіборга Володимира Бузенка. Минуло 7 років від дня його трагічної загибелі в Донецькому аеропорті. Наш герой був там до останнього та загинув під уламками будівлі після другого підриву російськими бойовиками нового терміналу.

Вшанування Володимира Бузенка відбулося в його рідному селі – Великому Кучурові.

«Володимир був депутатом Великокучурівської сільської ради. Він міг би уникнути мобілізації, проте свідомо доєднався до лав Збройних сил, відбув на війну, до останнього обороняв Донецький аеропорт… Та загинув, віддавши своє життя за нашу державу та всіх нас. Великий Кучурів заслужено пишається тим, що виростив такого Героя. Безмежна подяка та шана його батьків, котрий також уже не з нами, матері, вчителям Володимир та всім, завдяки кому Україна має такого кіборга», - сказав під час заходу начальник Відділу розвитку територій та інвестиційних проєктів Чернівецької обласної ради Ігор Сідляр.

Володимир Бузенко у 22 роки був обраний депутатом Великокучурівської сільської ради (2010 рік). У серпні 2014 року його призвали до лав Збройних сил України. Серед побратимів мав псевдонім «Італієць». Він розпочинав службу бійцем 3 батальйонно-тактичної групи 80 окремої десантно-штурмової бригади, а з листопада продовжив захищати Батьківщину у складі 122 окремого аеромобільного батальйону 81 десантно-штурмової бригади ЗСУ.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua