Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Михайло Павлюк зустрівся з виконавчим директором Українського культурного фонду

Прес-центр

Новини

21.01.2022 14:54

Михайло Павлюк зустрівся з виконавчим директором Українського культурного фонду |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк провів зустріч із керівництвом Українського культурного фонду.

Сьогодні, 21 січня в обласній раді  відбулася зустріч Михайла Павлюка та виконавчого директора Українського культурного фонду Владислава Берковського. 

Сторони обговорили подальшу співпрацю між місцевою представницькою  владою та фондом.

«Ви прибули в ту область, яка береже власні культурні надбання та культурний продукт. Проте, можливості обласного бюджету не дозволяють повною мірою реалізовувати всі культурні проєкти, до яких ми прагнемо, на території нашого краю. І для нас дуже важливо, що існують такі ініціативи, як Український культурний фонд, котрі готові сприяти місцевим громадам розвивати свої ініціативи у галузі культури. Приємно, між обласною радою та фондом уже налагоджено взаємодію, проведено спільно вебінари для зацікавлених установ, територіальних громад й професійних спілок та означено наміри на майбутнє. Щиро радий тому, що Чернівці уже також мають тісну співпрацю з вашою установою», - заявив під час зустрічі Михайло Павлюк.

Посадовець також зазначив, що у Чернівцях розташовані унікальні обласні комунальні установи галузі культури, які потребують підтримки з державного бюджету, що відбувається виключно на прозорій конкурсній основі. 

«У нас справді цінують культуру, а наш край став колискою для багатьох відомих українців, котрі примножували культурні надбання України в цілому та Буковини зокрема», - зауважив заступник голови облради.

Своєю чергою, Владислав Берковський та його заступник з проєктної роботи Дмитро Решетченко відзначили прагнення територіальних громад Чернівецької області надалі розвивати галузь культури. Також гості засвідчили свою готовність сприяти появі нових мистецький заходів, розвитку установ, зокрема й обласної комунальної власності, а також реалізації проєктів, що збагачуватимуть культурну спадщину нашого краю.

Більше про місію та можливості УКФ читайте тут - www.ucf.in.ua

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua