Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Співчуття >  Щирі співчуття родині Михайла Павлюка з приводу важкої втрати

Прес-центр

Новини

18.01.2022 20:02

Щирі співчуття родині Михайла Павлюка з приводу важкої втрати  |  Співчуття

Тема новини: Назва теми

Чернівецька обласна рада висловлює найщиріші співчуття родині заступника голови Чернівецької обласної ради Михайла Павлюка у зв’язку з непоправною втратою — смертю рідної бабусі Зої Захарівни Павлюк.

Прекрасний педагог, прихильниця здорового способу життя та наставниця для багатьох поколінь буковинців, Зоя Захарівна, відійшла у вічність на 88-му році життя. 

У ці важкі для родини дні поділяємо всю глибину невимовного горя та висловлюємо щирі співчуття всім, хто знав Зою Захарівну, хто був поруч, любив та поважав її. 

Сумуємо разом з родиною, підтримуємо у годину скорботи.

Світла та вічна пам’ять!

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua