Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  АНОНС >  Музейне селфі та органна музика: які події культури та мистецтва очікують на чернівчан у січні

Прес-центр

Новини

17.01.2022 15:30

Музейне селфі та органна музика: які події культури та мистецтва очікують на чернівчан у січні |  АНОНС

Тема новини: Назва теми

Музейне селфі та органна музика: які події культури та мистецтва очікують на чернівчан у січні. 

Чернівецький обласний краєзнавчий музей проводить флешмоб «День музейного селфі». Цьогоріч його проведуть 19 січня.

Запрошуємо долучитись до акції, зробивши селфі на фоні музейного експонату, який вам найбільше сподобавсята та розмістити світлину 19 січня на сторінках у соцмережах, додавши хештеги #MuseumSelfie, #MuseumSelfieDay – і Ви учасник флешмобу! 

На учасників, які зроблять найоригінальніші фото в музеї чи його філіях і розмістять їх на своїй сторінці Facebook з активним хештегом #SelfieRegmusCv2022 – отримають у подарунок фотоальбом «64 таємниці з музейної скарбниці». Переможців оберуть 20 січня.

Окрім цього, порадує жителів міста та області і Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка. 

У залі органної та камерної музики, 23 січня, о 17.00 відбудеться концерт органної музики Алана Саттона. Зокрема звучатимуть твори Й.С. Баха, Г. Генделя, П.Уітлока, Дж. Смарта та Е. Елгара. 

КВИТКИ ЗА ПОСИЛАННЯМ:
https://chernovtsy.karabas.com/ua/alan-satton-chester-angliya-koncert-organnoyi-muziki

Також прихильники фортепіанної музики зможуть насолодитися грою молодого та талановитого піаніста - Станіслава Гумінюка. 

29 січня у залі органної та камерної музики віртуоз презентуватиме фортепіанні твори всесвітньо відомих композиторів Л. Ван Бетховена, Ф. Шуберта-Ф. Ліста, П.І. Чайковського та С. Рахманінова.

КВИТКИ ЗА ПОСИЛАННЯМ:
https://chernovtsy.karabas.com/ua/stanislav-guminyuk-koncert-fortepiannoyi-muziki/order/

А в Чернівецькому музично - драматичному театрі імені Ольги Кобилянської буковинцям покажуть цікаві вистави. Актори театру радуватимуть глядачів аж 30 січня.

Квитки на вистави можна придбати в касі театру та на сайті (https://dramtheater.cv.ua/afisha/)!

Важливо зазначити, що у Чернівецькому музично - драматичному театрі імені Ольги Кобилянської можна розрахуватися карткою ЄПідтримка!

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua