Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Верховна Рада України >  Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку виноградарства та садівництва» (№ 1989-ІХ)

Прес-центр

Новини

17.01.2022 17:58

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку виноградарства та садівництва» (№ 1989-ІХ) |  Верховна Рада України

Тема новини: Назва теми

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку виноградарства та садівництва» (№ 1989-ІХ).

 Законом встановлено мінімальний строк у 25 років для користування земельними ділянками під виноградниками або для їх закладання. 

Окрім цього, законопроектом врегульовуються питання відшкодування користувачу його витрат, здійсненних на закладення (посадку) та/або догляд за виноградниками, а також завданих збитків у разі дострокового припинення права користування земельною ділянкою.

Документ сприятиме:
➖ створенню умов для ведення виноградарства в Україні;
➖ зменшенню обсягів списання продуктивних насаджень внаслідок закінчення термінів оренди землі та неможливістю її подовження;
➖ збільшенню обсягів закладення багаторічних насаджень.

 Текст Закону за посиланням: https://bit.ly/3HPfeB9

  • Джерело: Верховна Рада України

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua