Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Верховна Рада України >  Закон України "Про страхування" набув чинності: що він змінить для страховиків та клієнтів

Прес-центр

Новини

05.01.2022 16:24

Закон України "Про страхування" набув чинності: що він змінить для страховиків та клієнтів |  Верховна Рада України

Тема новини: Назва теми

Закон України «Про страхування» набув чинності. Відповідний законопроєкт ухвалили на сесійному засіданні Верховної ради 18 листопада. Він визначає правові засади у сфері страхування і спрямований на захист прав та законних інтересів клієнтів. Крім того, закон встановлює вимоги до системи управління та платоспроможності страховиків.

Він вимагає від страховиків прозору структуру власності, а засновники та власники фірм, що надають відповідні послуги, повинні мати бездоганну ділову репутацію й задовільний фінансовий і майновий стан. Також під час реєстрації страхові компанії відтепер повинні надавати плани діяльності на три роки.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua