Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Верховна Рада України >  В Україні набрав чинності Закон "Про Службу військового капеланства"

Прес-центр

Новини

04.01.2022 14:11

В Україні набрав чинності Закон "Про Службу військового капеланства" |  Верховна Рада України

Тема новини: Назва теми

Набрав чинності Закон України «Про Службу військового капеланства». Даний закон, зокрема, передбачає створення Служби військового капеланства, як окремої структури у складі Збройних сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та інших військових формувань.

Верховна Рада ухвалила даний законопроєкт 30 листопада минулого року. Мета Служби – задоволення духовно-релігійних потреб військовослужбовців, працівників та членів їхніх сімей у мирний і воєнний час.

Крім того, законом визначено, що гранична чисельність Служби військового капеланства не може становити менше 0,15% граничної чисельності ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ та інших силових відомств.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua