Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Приміщення обласної клінічної лікарні щорічно принеситиме бюджету області понад 120 тисяч гривень

Прес-центр

Новини

05.01.2022 10:41

Приміщення обласної клінічної лікарні щорічно принеситиме бюджету області понад 120 тисяч гривень |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Наприкінці минулого року, 30 грудня, в електронній торговій системі «Прозорро. Продажі» відбувся аукціон на право оренди нерухомого майна за адресою: м. Чернівці, вул. Головна, 137. У ньому взяли участь два претенденти. В оренду пропонували частину примiщення горища та даху будівлі площею 10 квадратних метри.

При стартовій орендній платі у 480 грн. 48 коп. кінцевий результат аукціону склав 10 000 гривень. Це у 20 разів більше за початкову вартість. Рiчнi надходження від оренди зазначеного майна складуть більш як 120 тисяч гривень.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua