Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Транскордонне співробітництво >  Чернівецька обласна рада має можливість отримати грант для покращення транспортної інфраструктури

Прес-центр

Новини

13.08.2020 16:11

Чернівецька обласна рада має можливість отримати грант для покращення транспортної інфраструктури |  Транскордонне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Дзеркальний проект типу HARD «Покращення транспортної інфраструктури під'їзних шляхів Чернівці – Сучава (Шепіт-Ізвоареле Сучевей)» пройшов оцінку додаткових документів та претендує на отримання гранту в сумі близько 2 млн євро.

Тематична ціль проекту: «Покращення доступності регіонів, розвиток транспортних та комунікаційних мереж та систем» та пріоритет: «Розвиток прикордонної транспортної інфраструктури та інструментів інформаційно-комунікаційних  технологій».

Реалізація проекту передбачає виготовлення проектно-кошторисної документації до с. Селятин (17 км) Путильського району Чернівецької області, капітальний ремонт ділянки автодороги протяжністю 2,5 км під’їзд до КПП Шепіт.


  • Джерело: Чернівецька обласна рада

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua