Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

21.03.2022 18:41
Щодо подання декларацій за 2021 рік


    Роз'яснення Національного агентства з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) від 07.03.2022 року № 4 щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю в умовах воєнного стану (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, проведення перевірок), наданих із метою реалізації положень Закону України від 03.03.2022 року № 2115-ІХ «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни».
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Допомога підприємствам, які переїхали на Буковину, у пріоритеті діяльності обласної ради

Прес-центр

Новини

28.03.2022 16:04

Допомога підприємствам, які переїхали на Буковину, у пріоритеті діяльності обласної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Допомога підприємцям, які виявили бажання перемістити свою діяльність із зон активних бойових дій на Буковину, зараз в пріоритеті діяльності обласної ради. Перенесення своїх потужностей, офісів, персоналу на територію області безперечно позитивно вплине на економіку Чернівецької області.

За дорученням голови обласної ради Олексія Бойка проінвентаризовано приміщення, які перебувають в комунальній власності обласної ради, та проаналізувати їх стан. Відтак фахівці визначили, які з них придатні для того, щоб здати в оренду для ведення бізнесу. Відповідну оновлену інформацію розміщено на офіційному сайті Чернівецької обласної ради та на сайті Prozorro: https://bit.ly/3IL8bts.

Раніше Кабінет Міністрів України закликав українських підприємців, бізнес яких знаходився у зоні активних бойових дій, перевести виробництво та працівників на територію західної України. Одночасно для українських підприємців підготовлений спеціальний пакет підтримки бізнесу та працівників.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua