Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

21.03.2022 18:41
Щодо подання декларацій за 2021 рік


    Роз'яснення Національного агентства з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) від 07.03.2022 року № 4 щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю в умовах воєнного стану (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, проведення перевірок), наданих із метою реалізації положень Закону України від 03.03.2022 року № 2115-ІХ «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни».

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Інформації >  За 23 дні війни у Чернівецькому обласному перинатальному центрі народилося 148 малюків

Прес-центр

Новини

18.03.2022 17:04

За 23 дні війни у Чернівецькому обласному перинатальному центрі народилося 148 малюків |  Інформації

Тема новини: Назва теми

За 23 дні війни у Чернівецькому обласному перинатальному центрі народилося 148 малюків - 80 хлопчиків та 68 дівчат. Серед них є 3 двійні!

Про це повідомляє заступниця генерального директора з загальних питань і комунікацій центру, депутатка Чернівецької обласної ради Любов Годнюк.

Крім того, вже 28 малят у закладі народили мами з інших міст України, де зараз ідуть активні бойові дії.

Щобільше, ще 180 жінок-переселенок чекають народження своїх дітей під пильним наглядом фахівців перинатального центру.

«Двадцять третій день війни. 23 безсонних ночі. З сумом в очах, з болем у серці, з вірою і любов‘ю до України! Заради них, заради наших дітей, ми все здолаємо, ми переможемо, ми збережемо нашу націю!», - написала на своїй сторінці у фейсбуку Любов Годнюк.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua