Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Представники апарату Чернівецької обласної ради записуються до загонів тероборони

Прес-центр

Новини

22.02.2022 15:00

Представники апарату Чернівецької обласної ради записуються до загонів тероборони |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Працівники виконавчого апарату Чернівецької обласної ради спільно проявили ініціативу та обговорили можливість вступу до лав загону територіальної оборони. Колектив облради ознайомився з необхідними умовами.

Після ознайомлення частина колективу згодилася подати заяви на вступ до підрозділів територіальної оборони нашого краю. Чернівецька обласна рада прагне своїм прикладом продемонструвати рішучість та готовність стати на захист нашої держави.

Закликаємо буковинців не панікувати та активно записуватися до загонів тероборони. Впевнені, що наша згуртованість та готовність кожного захищати свій дім стане тим запобіжником, що змусить агресора відмовитися від своїх загарбницьких планів.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua