Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Чернівецька обласна рада передала ветеранам комп’ютерну техніку

Прес-центр

Новини

18.02.2022 17:11

Чернівецька обласна рада передала ветеранам комп’ютерну техніку |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Сьогодні Чернівецька обласна організація ветеранів України отримала від обласної ради чотири стаціонарних комп’ютери для своєї роботи. 

Як зазначив керівник організації Василь Юрійчук, один із них передадуть атовцям, а саме - Асоціації ветеранів «За Україну. За її волю».

- Натомість ми отримаємо ще одну від Чернівецької обласної ради. У нас склалися дружні робочі стосунки і з облрадою, і особисто з головою Олексієм Бойком, - сказав Василь Юрійчук.

Під час зустрічі з ветеранським активом Олексій Бойко попросив, щоб йому розповіли про проблеми, які сьогодні існують у відповідних організаціях.

Голова Чернівецької обласної ради погодився підтримати ветеранів, а передача комп’ютерної техніки – перший крок до плідної співпраці Чернівецької обласної ради та ветеранських організацій краю.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua