Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Олексій Бойко зустрівся гендиректором Першого територіального медичного об'єнання Львова

Прес-центр

Новини

17.02.2022 18:06

Олексій Бойко зустрівся гендиректором Першого територіального медичного об'єнання Львова |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко разом із в. о. генерального директора обласної клінічної лікарні та депутатом облради Дмитром Домбровським здійснили робочий візит до Львова. Вони зустрілися з генеральним директором Першого територіального медичного об’єднання міста Львова Олегом Самчуком. Саме він керував першою в Чернівецькій області операцією з трансплантації нирки та брав активну участь у ній.

Представники Чернівецької обласної ради подякували за вдалу операцію і сприяння запровадженню трансплантології в нашому краї.

Відтак учасники зустрічі обговорили плани щодо подальшої співпраці й обміну досвідом між медичними фахівцями Чернівецької обласної клінічної лікарні та Першого територіального медичного об’єднання міста Львова.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua