Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  У Вижниці відбулася координаційна рада з питань місцевого самоврядування

Прес-центр

Новини

17.02.2022 15:47

У Вижниці відбулася координаційна рада з питань місцевого самоврядування  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

У Вижниці відбулася координаційна рада з питань місцевого самоврядування за участю голів територіальних громад Вижницького району, депутатів Вижницької районної ради та партнерів з асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна».

У координаційній раді також взяли участь заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк і депутати Володимир Мороз, Олександр Шкурідін та Анатолій Іліщук.

Під час зустрічі відбулося підписання Меморандуму про співробітництво та партнерство між Вижницькою районною радою і територіальними громадами Вижницького району Чернівецької області.

Крім того, учасники координаційної ради обговорили можливість залучення фінансових інструментів для розвитку громад Буковини і переглянули презентацію проєкту «Модернізація Музею старожитностей та етнографії Буковинської Гуцульщини», який став переможцем Конкурсу підтримки ініціатив місцевих карпатських громад 2021 року.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua