Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Інформації >  Буковинців запрошують на службу до Князівської бригади

Прес-центр

Новини

17.02.2022 11:57

Буковинців запрошують на службу до Князівської бригади |  Інформації

Тема новини: Назва теми

Буковинців запрошують на службу до Князівської бригади.

14-та окрема механізована бригада імені князя Романа Великого запрошує до своїх лав буковинців, які готові проходити службу на посадах рядового, сержантського, а також офіцерського складу.

Як інформує пресслужба Чернівецького ОТЦК та СП, громадянам без досвіду служби пропонують підготовку в навчальному центрі та здобуття за два-три місяці військово-облікової спеціальності.

При переїзді на нове місце служби, військовослужбовцю виплачується підйомна допомога в розмірі місячного грошового забезпечення та 50% від цієї суми на кожного члена сім’ї. Ті, хто укладає контракт вперше також отримують винагороду від 19000 грн.

Військовим надається речове та продовольче забезпечення, медичні послуги, пільгове санітарно-курортне лікування, щорічні виплати на оздоровлення в розмірі місячного забезпечення. Пропонується безкоштовне проживання в гуртожитках, або компенсація за оренду житла.

Грошове забезпечення солдата першого місяця служби складає в середньому 11000 грн. в місці розташування частини та від 33000 грн. в районі ООС.

Бойова бригада з початку війни, гідно та з честю, виконує завдання в Донецькій і Луганській областях та періодично повертається в пункт постійної дислокації в місто Володимир-Волинський, що на Волині

Воїни Князівської бригади відточують бойові навики, гартують дух і витримку під час відновлення боєздатності. Нещодавно в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки військовослужбовці бригади опанували протитанкові ракетні комплекси NLAW і відмінно виконали бойові пуски ракет. 

Охочим стати в стрій досвідчених воїнів Князівської бригади потрібно звернутись до територіальних центрів комплектування за місцем реєстрації, або до Чернівецького ОТЦК та СП за адресою: вул. О. Кобилянської, 32.

Телефонуйте за номерами: 0509480349, 0953925911, (0372)524349.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua