Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Робоча нарада

Прес-центр

Новини

17.02.2022 11:00

Робоча нарада |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Олексій Бойко провів нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого апарату Чернівецької обласної ради. Вони обговорили питання належної оцінки та перевірки кандидатів, котрих представляють до нагород.

Крім того, продовжується робота з поліпшення роботи лікувальних установ комунальної власності. Під час наради голова обласної ради дав доручення організувати проведення комплексного аналізу води в бальнеологічному санаторії "Брусниця" та дитячому санаторії "Щербинці".

Насамкінець Олексій Бойко закликав нагадати колективу виконавчого апарату про можливість використання отриманих за вакцинацію коштів для підтримки комунального підприємства «Буковинська книга» та придбання там друкованої продукції за отримані від держави гроші.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua