Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  Чернівецька обласна рада долучилася до відзначення першого в історії Дня Єдності України

Прес-центр

Новини

16.02.2022 12:28

Чернівецька обласна рада долучилася до відзначення першого в історії Дня Єдності України |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

Сьогодні вся Україна вперше в історії відзначає День Єднання. Чернівецька обласна рада долучилася до відзначення цього свята. Захід відбувся на Центральній площі. Представники Чернівецької обласної, міської та районної рад разом узяли участь у заході.

Відзначення цього історичного дня супроводжував святковий концерт. Також під час заходу юні буковинці та буковинки із українським прапором у руках на знак єднання пройшлися площею та вишикувалися уздовж Алеї слави загиблих в АТО/ООС.

Керівники органів місцевого самоврядування засвідчили свою єдність та готовність до подальшої ефективної співпраці. Українська держава – сильна й неподільна. І консолідація органів місцевого самоврядування та державної влади на місцях є тією рушійною силою, здатною зробити Україну кращою та сильнішою.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua