Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Олексій Бойко, Микола Гуйтор та Михайло Павлюк зустрілися з представниками Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні

Прес-центр

Новини

15.02.2022 18:05

Олексій Бойко, Микола Гуйтор та Михайло Павлюк зустрілися з представниками Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Перспективу співпраці обговорили голова обласної ради та заступники під час зустрічі із представниками програми "Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні" (EUACI).

Підвищення прозорості і підзвітності місцевої влади є одним із пріоритетів в діяльності обласної ради. Антикорупційна діяльність обласної ради передбачає низку заходів із запобігання корупційним ризикам та застосування нових інструментів, які покликані вдосконалити запровадження антикорупційної політики.

У розмові зі старшим консультантом програми Тарасом Лучиком були окреслені основні напрямки роботи ради, що можуть містити корупційні ризики, а також методи їх мінімізації, які може запропонувати програма.

Довідково:

Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні (EUACI) є наразі найбільшою програмою у сфері боротьби з корупцією в Україні. Ініціатива має на меті вдосконалення, що своєю чергою сприятиме зменшенню рівня корупції.

Один з компонентів Програми спрямований на попередження і протидію корупції на місцевому рівні. Для цього напрацьовуються механізми забезпечення прозорості та підзвітності, а до прийняття рішень органами місцевого самоврядування залучаються неурядові організації та громадяни.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua