Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  У Чернівецькій області може з'явитися Центр захисту та соціально-психологічної підтримки дітей

Прес-центр

Новини

15.02.2022 16:31

У Чернівецькій області може з'явитися Центр захисту та соціально-психологічної підтримки дітей |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

На Буковині планують відкрити Центр захисту та соціально-психологічної підтримки дітей, які постраждали від насильства.
Сьогодні голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко зустрівся з координаторкою Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» Ольгою Лопушанською.

Зустріч відбулася у рамках реалізації проєкту «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства», який фінансується Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Олексій Бойко та Ольга Лопушанська обговорили робочі питання щодо відкриття Барнахусу у Чернівцях та оглянули приміщення, де буде розміщено Центр.

Представниця МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» також здійснила моніторинговий візит до кризової кімнати для жінок, постраждалих від домашнього насильства.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua