Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Обласна рада звертатиметься до буковинської громади у зв'зку з ситуацією, що склалася на східному кордоні

Прес-центр

Новини

15.02.2022 13:26

Обласна рада звертатиметься до буковинської громади у зв'зку з ситуацією, що склалася на східному кордоні |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

У перерві позачергової сесії відбулася погоджувальна нарада з керівниками фракцій у Чернівецькій обласній раді. Вони обговорили текст звернення до буковинської громади.

Депутати Чернівецької обласної ради закликають до консолідації та єдності, аби бути в змозі протистояти агресору в разі як його прямого вторгнення, так і дестабілізації ситуації в країні.

Також у тексті йдеться про те, що громадянам не варто вірити антиукраїнській пропаганді, не розповсюджувати недостовірну інформацію та не поширювати паніку.

Натомість як ідеться у зверненні, необхідно вірити в наших захисників та дипломатів, а також підтримувати наші загони територіальної оборони.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua