Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Чернівецька обласна рада долучиться до створення книги про природу Буковини на основі дитячих малюнків

Прес-центр

Новини

02.02.2022 11:49

Чернівецька обласна рада долучиться до створення книги про природу Буковини на основі дитячих малюнків |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

У приміщенні Чернівецької обласної ради за інціативи Олексія Бойка відбулася робоча зустріч, яка дає старт новому дитячому просвітницькому проєкту з робочою назвою «Жива книга Буковини». Мета останнього – формування кращої обізнаності та прищеплення любові молоді до флори та фауни Буковини, а також створення своєрідного довідника живої природи нашого краю очима дітей. Реалізація проєкту передбачає виготовлення книги з малюнками та історіями дітей про особливих тварин, а також рослини, що можна знайти на території Чернівецької області.

Олексій Бойко зустрівся з ініціаторами проєкту та поспілкувався в онлайн режимі щодо концепції проєкту з керівником Центру української культури в місті Таллін (Естонія) та відомим українським культурним громадським діячем Анатолієм Литюком, котрий має досвід втілення таких проєктів в Україні, Естонії та інших країнах світу.

Учасники конференції обговорили план реалізації проєкту. Обласна рада візьме активну участь у розробці та втіленні в життя даної книги.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua