Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо >  Буковинці вшанували пам’ять юних захисників України, які загинули у нерівному бою з більшовицькими військами цього дня, 1918 року під Крутами

Прес-центр

Новини

29.01.2022 12:07

Буковинці вшанували пам’ять юних захисників України, які загинули у нерівному бою з більшовицькими військами цього дня, 1918 року під Крутами |  Пам'ятаємо

Тема новини: Назва теми

Буковинці вшанували пам’ять юних захисників України, які загинули у нерівному бою з більшовицькими військами цього дня, 1918 року під Крутами.

Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань, яку ми ніколи не забудемо. Це символ патріотизму і жертовності у боротьбі за державну незалежність.

Представники Чернівецької обласної ради та місцевих рад, духовенство, громадськість поклали квіти до пам'ятника Героям Буковинського куреня та в пошані згадали захисників Вітчизни, які сплатили найвищу ціну - віддали своє життя та затримали ненависного ворога. 

Проте ця боротьба триває і сьогодні…

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua