Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Працівники апарату Чернівецької обласної ради пройшли експрес-тестування на COVID-19

Прес-центр

Новини

24.01.2022 11:22

Працівники апарату Чернівецької обласної ради пройшли експрес-тестування на COVID-19 |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Пандемія коронавірусної хвороби не відступає, і разом із циркуляцією штаму Омікрон маємо чергове погіршення епідемічної ситуації на території нашого краю. Аби забезпечити себе та не наражати на небезпеку оточуючих, працівники апарату Чернівецької обласної ради пройшли експрес-тестування на COVID-19. Результати всіх співробітників були негативними.

Обласна рада закликає всіх буковинців регулярно перевіряти себе та проходити тестування на COVID-19, а також вакцинуватися. Будьте свідомими та пам'ятайте, що вакцинація знижує ризик інфікування та важкого перебігу хвороби, а проходження тестів на COVID-19 дасть вам упевненість в тому, що ви здорові та не наражаєте на небезпеку своїх близьких.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua