Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Робочі зустрічі >  Завдяки модернізації ОКП «Буковинська книга», книгарня змогла самостійно вийти на прибуток у розмірі 50 тисяч гривень

Прес-центр

Новини

24.01.2022 10:15

Завдяки модернізації ОКП «Буковинська книга», книгарня змогла самостійно вийти на прибуток у розмірі 50 тисяч гривень |  Робочі зустрічі

Тема новини: Назва теми

Завдяки модернізації ОКП «Буковинська книга», книгарня змогла самостійно вийти на прибуток у розмірі 50 тисяч гривень. Про це сьогодні, 24 січня, повідомила директорка установи Марія Луцюк.

Під час робочої зустрічі з Олексієм Бойком сторони обговорили усі проблемні питання комунального підприємства. Серед основного - заміна опалюваної системи книгарні. У зв’язку з позитивною фінансовою динамікою, керівництво обласної ради вважає доцільним зароблені кошти направити на заходи по енергозбереженню, а саме встановити новий сучасний котел. 

Відтак Олексій Бойко запевнив у всебічній підтримці, яка сприятиме розвитку книжкової справи на Буковині.

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua