Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Представники Чернівецької, Хмельницької та Тернопільської обласних рад підписали Меморандум про співпрацю

Прес-центр

Новини

22.01.2022 08:34

Представники Чернівецької, Хмельницької та Тернопільської обласних рад підписали Меморандум про співпрацю |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

 Представники Чернівецької, Хмельницької та Тернопільської обласних рад підписали Меморандум про співпрацю. Сталося це під час спільного відзначення Дня Соборності в місті Волочиськ, що на Хмельниччині.

До таких святкувань вперше долучилася Чернівецька область. У зв'язку з цим сторони відзначили важливість даної події. Адже, як і Акт Злуки 103 роки тому, нині цей Меморандум про співпрацю трьох областей яскраво демонструє єдність нашої держави.

Після завершення урочистостей представники усіх трьох обласних рад домовилися про подальші спільні кроки та роботу заради процвітання Чернівецької, Хмельницької та Тернопільської областей.

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua