Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Соборна. Вільна. Неподільна.

Прес-центр

Новини

22.01.2022 13:02

Соборна. Вільна. Неподільна.  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Соборна. Вільна. Неподільна. 

У День Соборності України буковинці вкотре згадали важливість свободи та незалежності держави, в якій живуть. Як 103 роки тому, так і сьогодні Україна продовжує боротьбу за волю, єдність та свою соборність, адже українці - незламні.

З нагоди свята представники керівництва, депутатського корпусу та виконавчого апарату Чернівецької обласної ради, духовенство, представники місцевих рад та громадськість схиляючи голови в пошані поклали квіти та запалені лампадки до Стіни пам’яті Героїв Небесної Сотні. 

Проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки є однією із ключових подій Української революції 1917–1921 років. «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України… Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua