Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Кафедри БДМУ отримають в оренду приміщення закладів охорони здоров'я

Прес-центр

Новини

13.01.2022 14:20

Кафедри БДМУ отримають в оренду приміщення закладів охорони здоров'я |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор спільно з керівником відділу з питань комунальної власності Ярославом Бартошем провів нараду із керівниками комунальних підприємств області.

Під час заходу обговорили підписання договорів між Буковинським державним медичним університетом та обласними комунальними підприємствами. Мова про розміщення кафедр БДМУ в окремих закладах охорони здоров’я спільної власності територіальних громад, сіл, селищ та міст області.

Учасники засідання обговорили процедуру юридичного оформлення згідно з рішенням сесії обласної ради, котре прийняли на минулій сесії.

Також під час засідання розробили шляхи ефективного використання комунального майна, яке може бути запропоноване в оренду.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua