Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Медицина >  Вперше у Чернівцях провели курси надання екстреної домедичної допомоги немовлятам та дітям до 12-ти років

Прес-центр

Новини

12.01.2022 12:04

Вперше у Чернівцях провели курси надання екстреної домедичної допомоги немовлятам та дітям до 12-ти років |  Медицина

Тема новини: Назва теми

Вперше у Чернівцях провели курси надання екстреної домедичної допомоги немовлятам та дітям до 12-ти років. 

Заняття провели за участі медичних працівників Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф — завідуючого навчально-тренувального відділу - Володимира Мацьо та інструктор навчально-тренувального відділу - Руслана Семенова.

Курс відвідали 16 бажаючих, деякі батьки навіть залучили своїх дітей. Двогодинний курс навичок надання першої допомоги, який дозволить не розгубитися у складних життєвих ситуаціях, та провести, у разі необхідності, правильні реанімаційні дії.

Беручи до уваги велику зацікавленість до даного заходу планується проводити такі навчання, щонайменше, раз на місяць.

Пам’ятаємо, що вчасно надана допомога - врятоване життя!

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua