Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Аукціон >  10 січня 2022 року у електронній торговій системі "Прозорро.Продажі" відбувся аукціон на продовження договору оренди нерухомого майна за адресою: провулок Вірменський, 2 у місті Чернівці

Прес-центр

Новини

10.01.2022 14:50

10 січня 2022 року у електронній торговій системі "Прозорро.Продажі" відбувся аукціон на продовження договору оренди нерухомого майна за адресою: провулок Вірменський, 2 у місті Чернівці |  Аукціон

Тема новини: Назва теми

10 січня 2022 року у електронній торговій системі "Прозорро.Продажі" відбувся аукціон на продовження договору оренди нерухомого майна за адресою: провулок Вірменський, 2 у місті Чернівці. 

В аукціоні взяли участь два претенденти. За результатами аукціону, чинний орендар використав своє переважне право на продовження договору та погодився сплачувати орендну плату в розмірі 54 тис. грн з ПДВ.

Річні надходження від оренди зазначеного майна складуть 648 тис. грн.

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua