Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.12.2021 10:10
ПОВІДОМЛЕННЯ


    про оприлюднення проєкту рішення Чернівецької обласної ради "Про окремі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області"

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Сьогодні, 10 січня, у стінах Чернівецької обласної ради звучали колядки та новорічні побажання від хору Православної Церкви України на чолі із отцем Мироном

Прес-центр

Новини

10.01.2022 13:00

Сьогодні, 10 січня, у стінах Чернівецької обласної ради звучали колядки та новорічні побажання від хору Православної Церкви України на чолі із отцем Мироном |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 10 січня, у стінах Чернівецької обласної ради звучали колядки та новорічні побажання від хору Православної Церкви України на чолі із отцем Мироном.   

Слухав привітання та колядував разом із гостями перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор.  

 «Це чудова традиція, і сподіваюся, що вона і надалі буде продовжуватися. Бажаю вам натхнення, міцного здоров’я та Божої благодаті», - наголосив посадовець та вручив гостям подарунок.

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua