Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

21.03.2022 18:41
Щодо подання декларацій за 2021 рік


    Роз'яснення Національного агентства з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) від 07.03.2022 року № 4 щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю в умовах воєнного стану (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, проведення перевірок), наданих із метою реалізації положень Закону України від 03.03.2022 року № 2115-ІХ «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни».

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо >  Сьогодні, 9 грудня, світ відзначає Міжнародний день пам’яті жертв злочину геноциду, вшанування їхньої людської гідності та запобігання цьому злочину

Прес-центр

Новини

09.12.2021 08:37

Сьогодні, 9 грудня, світ відзначає Міжнародний день пам’яті жертв злочину геноциду, вшанування їхньої людської гідності та запобігання цьому злочину |  Пам'ятаємо

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 9 грудня, світ відзначає Міжнародний день пам’яті жертв злочину геноциду, вшанування їхньої людської гідності та запобігання цьому злочину.

Саме в цей день в 1948 році була прийнята Конвенція про запобігання злочину геноциду і покарання за нього.

Українці не зі слів знають, що таке геноцид. Наймасовішим та найжорстокішим злочином геноциду проти українського народу стало вбивство голодом у 1932–1933 роках. 

7 грудня 2016 року депутати Верховної Ради ухвалили постанову про звернення до демократичних держав світу щодо визнання Голодомору 1932-1933 років в Україні злочином геноциду проти українського народу.

Чернівецька обласна рада вшановує пам’ять людей, які стали жертвами геноциду. Ніколи знову!

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua