Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Гуманітарна політика >  Триває Всеукраїнський онлайн-конкурс есе на тему: "Мій парламент за права дитини"

Прес-центр

Новини

10.11.2021 09:26

Триває Всеукраїнський онлайн-конкурс есе на тему: "Мій парламент за права дитини" |  Гуманітарна політика

Тема новини: Назва теми

До річниці прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про права дитини та 30-річчя її ратифікації Парламентом України за ініціативи підкомітету у справах сім’ї та дітей Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики спільно із Освітнім Центром Верховної Ради оголошено Всеукраїнський конкурс «МІЙ ПАРЛАМЕНТ ЗА ПРАВА ДИТИНИ».

Усі охочі віком від 6 до 18 років можуть взяти участь у конкурсі та поділитися прикладами реалізації прав дитини на власному досвіді.

Для того, щоб стати учасником конкурсу,

необхідно виконати такі умови:

1. Особисто написати есе українською мовою, яке має обов’язково розпочинатися зі слів: «Я маю право/ у мене є право» (обсяг до 1500 символів).

2. Опублікувати есе на сторінці у Facebook. Для наймолодших учасників, якщо в учасника / учасниці немає особистої сторінки у Facebook, дозволяється публікація есе на сторінці одного з батьків АБО на офіційній Facebook-сторінці навчального закладу дитини.

3. В описі до листа вказати своє прізвище, ім’я, вік та назву закладу, де навчається учасник / учасниця.

4. Обов’язково позначити сторінку Освітнього центру через «@»: @Освітній Центр Верховної Ради України та сторінку Комітету @Комітет гуманітарної та інформаційної політики

5. До опису додати хештеги: #мійпарламентзаправадитини #освітнійцентр

Конкурс триває із 1 до 15 листопада включно.

Переможців конкурсу 22 листопада 2021 року у форматі відеоконференції оголосить народна депутатка України, голова підкомітету у справах сім’ї та дітей Тетяна Скрипка.

За найкращі роботи учасники отримають пам’ятні подарунки – набори книжок – і грамоти, а всі інші учасники будуть нагороджені подяками.

  • Джерело: Верховна Рада України

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua