Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Про розвиток інвестиційної привабливості Чернівецької області говорили на інвестфорумі "DO invest"

Прес-центр

Новини

19.10.2021 16:00

Про розвиток інвестиційної привабливості Чернівецької області говорили на інвестфорумі "DO invest" |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

За результатами візиту голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка на інвестфорум "DO invest" обговорили питання налагодження співпраці між Чернівецької обласною радою та Торогово-промисловою палатою України та відповідним територіальним підрозділом установи.

Мова йшла про шляхи залучення інвестицій до Чернівецької області, розвиток економіки краю та інвестиційної привабливості регіону. Разом з президентом Торгово-промислової палати України Геннадієм Чижиковим ґрунтовніше обговорили питання, що розглядали в рамках спільної зустрічі сторін, яка відбулася минулого місяця в стінах обласної ради. Зокрема вкотре наголосили на важливості підтримки бізнесу та підприємців в регіоні.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua