Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко сьогодні, 30 вересня, взяв участь у першому засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України у столиці

Прес-центр

Новини

30.09.2021 15:49

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко сьогодні, 30 вересня, взяв участь у першому засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України у столиці |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко сьогодні, 30 вересня, взяв участь у першому засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України у столиці.

Розглядали питання щодо підготовки до опалювального сезону 2021-2022 років, а саме відбулось підписання Меморандуму між Кабінетом Міністрів, «Нафтогазом України» та Президією Конгресу місцевих та регіональних влад, згідно якого до кінця опалювального сезону 2021-2022 років тарифи на комунальні послуги не будуть зростати. 

Окрім цього говорили про стан реалізації реформи з управління відходами, забезпечення населення питною водою, а також формування системи навчання та підвищення кваліфікації представників органів місцевого самоврядування в Україні.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua