Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Святкові заходи сьогодні в м.Кіцмані з нагоди Дня міста

Прес-центр

Новини

17.07.2021 17:23

Святкові заходи сьогодні в м.Кіцмані з нагоди Дня міста |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

Святкові заходи відбуваються сьогодні в м.Кіцмані з нагоди Дня міста. Перша письмова згадка про це славетне буковинське місто датована 1413 роком.

До храмового свята присвятили низку спортивних і культурних подій, аби долучити до дійства мешканців різних вікових категорій та вподобань. Тривають спортивні змагання, виставки, концерти, освітньо-культурний фестиваль.

В урочистостях взяли участь заступники голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор та Михайло Павлюк. Представники крайового парламенту привітали кіцманчан із Днем міста та Днем апостолів Петра і Павла. З нагоди свята від імені голови обласної ради нагородили Почесними грамотами поважних мешканців Кіцманя за видатні здобутки та сумлінну працю на користь громади міста.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua