Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян зустрівся з радником Посольства Держави Ізраїль в Україні

Прес-центр

Новини

12.02.2019 14:02

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян зустрівся з радником Посольства Держави Ізраїль в Україні |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Зустріч з радником Посольства Держави Ізраїль в Україні паном Феліксом Гурвичем провів голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян сьогодні, 12 лютого, під час якої обговорено можливості налагодження співпраці. Так, голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян подякував пану Феліксу Гурвичу за підтримку Ізраїлем незалежності та територіальної цілісності України, а також розповів про історію, культурне надбання та особливості економічного і гуманітарного розвитку Чернівецької області. Керівник представницької влади краю також поінформував дипломата про економічний, туристичний та інвестиційний потенціал Чернівеччини.

«Упродовж століть на Буковині у мирі та злагоді проживали представники багатьох національностей та віросповідань. Завдяки цій споконвічній традиції і нині у регіоні відсутні будь-які гострі конфлікти на міжнаціональному чи міжконфесійному ґрунті, а кожна із національних спільнот робить свій помітний внесок у розвиток області. Зокрема, хотів би відзначити, що роль єврейської громади була традиційно важливою у житті нашого краю», – наголосив посадовець.

У свою чергу пан Фелікс Гурвич подякував за гостинний прийом та відзначив, що місто Чернівці та Чернівецька область загалом є дуже важливими для Ізраїлю та що Посольство Ізраїлю в Україні зацікавлене у налагодженні плідної співпраці, зокрема, у реалізації спільних проектів у сфері сільського господарства.

Насамкінець Іван Мунтян запевнив пана Фелікса Гурвича у тому, що обласна рада сприятиме налагодженню відповідного співробітництва, а також запросив Надзвичайного та Повноважного Посла Держави Ізраїль пана Джоела Ліона відвідати Буковину з офіційним візитом.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua