Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Соціальна політика >  На Кіцманщині відкрито інклюзивно-ресурсного центр для дітей з особливими потребами

Прес-центр

Новини

15.11.2018 18:54

На Кіцманщині відкрито інклюзивно-ресурсного центр для дітей з особливими потребами |  Соціальна політика

Тема новини: Назва теми

Участь в урочистій церемонії відкриття комунального закладу «Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр», що відбулась сьогодні, 15 листопада, взяв голова чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Сьогоднішня подія – це той мінімум, який держава вже давно повинна була забезпечити для повноцінної інтеграції, гармонійного розвитку та навчання буковинських особливих дітлахів. Звісно нам ще далеко до європейських та світових стандартів облаштування комфортного середовища для таких діток, водночас сьогодні завдяки консолідованим зусиллям крайової влади, депутатського корпусу районної ради та керівництва Кіцманської ОТГ було зроблено перший важливий крок на цьому шляху. Вірю, що цей заклад допоможе дітям з особливими потребами відчути себе такими ж, як і їх однолітки, а у майбутньому стати повноцінними громадянами нашої держави», – відзначив посадовець, звертаючись до батьків юних кіцманчан з особливими потребами, представників влади та громади Кіцманського району.

Відтак, Іван Мунтян ознайомився з роботою центру та перевірив якість будівельно-оздоблювальних робіт, виконаних місцевою підрядною організацією.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua